ŚLUB

Fotografując Wasz ślub staram się zatrzymać każdy najpiękniejszy moment Waszego dnia. W tym dniu dzieje się tak wiele, że niejednokrotnie sami nie jesteście w stanie wszystkiego zauważyć lub zatrzymać na dłużej w pamięci. To chwile pełne emocji i dynamizmu, które tworzą wokół siebie niepowtarzalną aurę. Moim celem jest pokazanie Wam jak wyjątkowo czuliście się oraz wyglądaliście w dniu Waszego ślubu.

 Oto szczegóły :

PAKIET STANDARD – KOSZT 3500 ZŁ ( oferta na rok 2023 )

– Przygotowania w domu PM

– Uroczystość ślubna w kościele lub USC

– Przyjęcie weselne do godziny 1:00

– Sesja plenerowa w dniu ślubu ( jeżeli pogoda nam na to pozwala ) lub innym ustalonym dniu ( około 30 minut w dniu ślubu, około 1,5 h w innym dniu )

– 400 fotografii w formie elektronicznej wraz z 50 szt. odbitek 15 X 23 w spersonalizowanym pudełku,

– Dojazd na ślub do 30 km w cenie pakietu

– Sesje plenerowe z reguły odbywają się w okolicach Giżycka / Kruklanek / Węgorzewa.

– zawsze oddaję reportaż wraz z częścią  odbitek – to one odzwierciedlają to co tak naprawdę chciałam osiągnąć dokonując postprodukcji zdjęć. Fotografie przeglądane na telefonach, komputerach czy telewizorach nie zawsze oddają to co w rzeczywistości pokazuje mój skalibrowany monitor. Niejednokrotnie odbitki wywoływane w ogólnie przystępnych labach również nie pokażą tego co w rzeczywistości widziałam ja. Wyboru zdjęć dokonuję sama ponieważ odbieracie ode mnie pełen pakiet 😉 

– Nie publikuje na stronie www bądź portalu FB całego reportażu ze ślubu. Jeżeli wyrażacie zgodę na publikację – publikuje ok.40 – 60  zdjęć . Chciałabym chronić Waszą prywatność. Na zdjęcia czekacie maksymalnie 50 dni roboczych.

–  Dojazd do 30 km od Giżycka jest wliczony w cenę pakietu podstawowego, dodatkowe kilometry to koszt 1 zł za 1 km.

– Przy podpisaniu umowy pobieram zadatek w wysokości 500 zł.

  • posiadam upoważnienie do fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgicznych
    Nr 171/311/2019 wydane przez Archidiecezję Warmińską.

Jestem otwarta na Wasze pomysły i propozycje.
Nie reżyseruje Waszego najważniejszego dnia – jestem z Wami by uwiecznić Was w naturalnym otoczeniu. Sugeruję Wam co macie robić jeżeli tego chcecie ale nie zmieniam drastycznie przebiegu wydarzeń Waszej uroczystości.
Jestem otwarta na Wasze pomysły.
Pamiętajcie aby zapoznać sie z moim stylem patrzenia który znajdziecie w portfolio :).
Zapraszam do kontaku
Kamila Ułanowicz,